Kunst in de wijngaard, midzomer wijn en cultuurfestival - domein de vier ambachten

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Kunst in de wijngaard, midzomer wijn en cultuurfestival

Door mooie wijn wordt schone kunst geboren!

Kunst in de Wijngaard wordt door ons reeds vanaf 2008 georganiseerd, de laatste twee edities op het 3e weekend van september, de komende dus op 16 en 17 september 2017. Wij nodigen een breed scala aan kunstenaars uit die een weekend lang hun met passie gemaakte kunst kunnen exposeren. Deelname kost de kunstenaars slechts € 30,00 (voor 2 dagen!), wij zorgen voor een mooie plaats, voor eten en voor drinken. Toegang voor bezoekers is geheel gratis!

Kunst in de wijngaard beoogt wijn en kunst te verenigen, beide zijn tenslotte een vorm van kunst, van cultuur, beiden geven de mens een goed gevoel!
Tijdens 'kunst' zijn al onze wijnen te proeven en zorgen wij voor smakelijke bijpassende Hapas (home made Hollandse Tapas) want ook mooi eten is een vorm van kunst van cultuur.

Aanmeldingen in 2016 :

Wanda Klein / Spijkenisse - mooie mozaïeken en (misschien voor het laatst) aquarellen.
Silene van Waveren / Den Dolder toont op zaterdag haar fraaie keramiek.
Karin Touw / Ridderkerk - schilderijen
Sija Vermaat / Brielle - schilderijen
Theo Heydenrijk / Brielle - schilderijen
Len van Gelder / Hoogvliet - origineel keramiek
Bram van Balen / Spijkenisse - schilderijen


Hans van Veen / Spijkenisse Op zaterdag en zondag zal er live muziek door Hans van ‘in 2 fout’ Hans speelt en zingt unplugged (op zondag met zijn moeder) leuke vrolijke Nederlandstalige muziek.

Arie van Es onze ‘huis’ imker heeft zijn lekkere zuivere honing weer klaar staan en geeft graag uitleg over zijn bijenvolken in de bijenstal in onze wijngaard.

Zie ook onze facebookpagina
https://www.facebook.com/DeVierAmbachten/

wij hebben over de jaren al veel kunstenaars en verschillende kunstvormen in de wijngaard gezien zie hiervoor de onderstaande lijst.

Anja Zuidam - anzuidam@hotmail.com - beeldhouwerk steen
Anli de Vries -
anlidevries@planet.nl = zilveren sieraden
A
strid Verbeek - verbeek-nefkens@zonnet.nl - schilderijen
B
landine - blandi80@hotmail.com - schilderijen met wijn, fotografie
B
ouke Lobe - boukekat@hotmail.com - zilversmeedwerk sieraden
C
orrie vd Meer - cgiltay@telfort.nl - glaskunst mozaiek
Dirk van Veen -
dvanveen1@chello.nl - beeldhouwerk steen/hout
Ed van der Hoek -
trade@edart.nl - schiderijen, etsen, fotogravie, aquarellen
Elly Lambermon -
lambermon@gmail.com - schilderijen
Elly van Baalen -
elly@ellyvanbaalen.nl - schilderijen,
F
rouke van der Meulen  - sieraden en tassen  
In Tweefout -
hans.v.veen@gmail.com - zang en gitaarmuziek
Jacqueline Zwiers  - atelier@ateliermabasa.nl - Foto’s en  Schilderijen  
J
an Bakker - janbakker@janbakkerart.nl - metaalsmeedwerk
J
oke Nefs - f.j.nefs@online.nl - schilderijen
J
olanda Groenenberg - jol.groenenberg@hetnet.nl - mozaïek/glas
Jolande van der Heul -
heul0039@planet.nl - schilderijen  
Kunst Atelier Dada -
info@kunstrood.com - tuinbeelden/ oud hout schilderijen
Lilian Schönhage -
lillianschonhage@gmail.com - schilderijen
Malu de Wit -
miss_malumalu@hotmail.com - zilversmeedwerk sieraden
Marijke van Leeuwen -
jomaleeuwen@kpnplanet.nl - aquarel ect.
M
arijn Sies - marijn.sies@ziggo.nl - schilderijen
M
icheline de Rooy - mderooy@versatel.nl - harpmuziek / koorzang
Mirjam Bentvelzen -
Bentvelzen23@zonnet.nl - Sieraden van goud en zilver  
N
anny Maas - a.maas44@upcmail.nl - schilderijen
N
ojram van Trigt - nojram41@hotmail.com - tassen etc
Otto Stroober -
o.stroober@cs.com - houten wand objecten
P
auline van Bijleveld - p.v.bijleveld@gmail.com - info@paulinevanbijleveld.nl - schilderijen
Ria Noordermeer -
lnoordermeer36@wanadoo.nl - acryl schilderijen  
Ri
nus Manchot - info@leonardo-da-vinci-art.nl - schilderijen
S
ija Vermaat - sijavermaat@upcmail.nl - schilderijen
Silene van W
averen - silene.keramiek@planet.nl - keramiek
T
heo Heydenrijk - pr@kunstkringvoorne.nl - schilderijen
Wanda Klein -
eenreiziger@msn.com; info@mozawan.nl - mozaiek
Z
eewegpottenbakkers  - zeewegpottenbakkers@hetnet.nl - keramiek, wijnroemers, kannen
Ada Sinke / Den Haag schilderijen en fraaie collages van natuurlijke materialen
Nelleke van Walbeek / Zwammerdam, schilderijen van koeien en andere (boerderij)dieren
Harry van der Woerd /Rotterdam,  schilderwerk, grafiek en beelden
Jannie Vermeulen /Maurik, maakt leuke beschilderde tafeltjes, kunst op tafel!



 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu